Kalender

Yoko Alendri loeng ja arutelu teemal "Ruumiloome ja kestlikku elukeskkonna kujundamine"

Tehnikamaja (Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 56-1) auditoorium A204

Konverents TEUK XVII tulekul

TAASTUVATE ENERGIAALLIKATE UURIMINE JA KASUTAMINE XVII (TEUK–XVII)

Iga-aastane taastuvenergia alane konverents toimub 12. novembril 2015.a. algusega kell 10.00 Tartus Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi 1A).

Konverentsi fookuses on viimase aja taastuvenergia arendus- ja teadustöö tulemused, täpsemalt keskendume sel aastal tulevale Pariisi kohtumisele ning seal paika pandavate kliimapoliitiliste eesmärkide mõjule Eesti energeetikasektori tulevikus.

Ootame teadureid, doktorante ja magistrante oma uurimistöö tulemusi esitlema. Konverentsi programm on leitav vasakpoolsest menüüst, kuulajaks saab registreeruda SIIN
Ettevõtjad saavad konverentsil demonstreerida erinevate seadmete eksponaate ja uusi tehnoloogiaid, esitleda praktilisi kogemusi ning reklaamida oma tooteid.

Traditsiooniliselt avaldatakse konverentsi artiklite kogumik.

Konverentsil osalemine on tasuta.

Konverentsi korraldamist toetavad Eesti Taastuvenergia Koda ja Roheline Ülikool.